EMADE KOGUKOND

Mida oodata?

Emade kogukond on mõeldud rasedatele ja värsketele vanematele. Kogukond asub Circle kogukondade platvormil ning igal nädalal tuleb soovi korral meilile kogukonnas toimuvast kokkuvõte. Liitumine ei eelda varasemat Rasedusringis osalemist.

Iga kuu kogukonnas:

1) jagan tõenduspõhist informatsiooni raseduse, sünnituse, imetamise ja värske emaduse teemadel.

2) toimub Zoomis Emadering, kus jagame oma rõõme ja väljakutseid ning saame kogukonnalt nõu küsida.

3) toimub hariv Zoom kohtumine, kus on külas mõni oma ala ekspert. Kohtumised on salvestatud ning näed ka varasemaid videosid (nt varajane potitreening, lisatoidu andmine jne).

4) saad laivis näha või järele vaadata sünnituslugusid.

Kes on külas?

SEPTEMBRIS on külas laste füsioterapeut Reeli (Samm Sammult).

OKTOOBRIS on meil külas Küllike Põlma ja Berit Piho.

NOVEMBRIS on meil külas kohtujurist Elise Kerikmäe ja 5 lapse ema Berit Piho.

DETSEMBRIS on meil külas raseduskriisinõustaja Triinu Tints,  seksuoloog Annika Tamme ja Beebiviiplemise programmi looja Karoliine Piksarv.

JAANUARIS on meil külas beebide unenõustaja Ketlin Reis, nahaarst Kadi Ristal ja fotograaf ning akrojooga treener Kristin Juurmaa. Jaanuaris ja veebruaris on meil külas Riina Arund, kellega teeme iga nädal 30 minutit süvalihaste treeningut.

VEEBRUARIS on meil külas vaagnapõhja terapeut Anette Peterson. Räägime koos nelja lapse ema ja teadlase Elo Madissooniga võrdsusest lapse kasvatamisel ja teeme piltide korrastaja Inge Tiitusega beebialbumi töötuba. Lisaks on kuni juunini iga kuu üks kohtumine toitumisnõustaja Teresa Grentsiga, kellelt saad nõu küsida lapse lisatoidu kohta.

MÄRTSIS on külas 2022. aasta ämmaemand Kirlin Meejärv. Koos 5-lapse emaga räägime beebide riietamisest kevadel ja suvel. Ka sel kuul saad küsida toitumisnõustaja Teresa Grentsi käest lisatoidu kohta nõu. 

Videod on järelvaadatavad.

Aktiivsetele osalejatele on kingitus!

Iga kuu saavad 4 kõige aktiivsemat kogukonna liiget kingituseks ühe kuu tasuta kogukonnas osaleda. 

Hind: 

1 kuu 25 eur

3 kuud  60 eur

4 kuud 70 eur

6 kuud 90 eur

12 kuud 120 eur

Tagasiside

Koostööpartnerid

Liitu uudiskirjaga